Przeprowadzki Katowice – opinie

Anna Wiktorowicz

Przeprowadzka odbyła się bardzo profesjonalnie, szybko, bez żadnych uszkodzeń. Wszystkie sprzęty i meble dobrze zabezpieczone. Polecam tą firmę.

Mateusz Nowakowski

Jestem bardzo wymagającym człowiekiem i pomyślałem, że jak zwykle tak zwani fachowcy znowu dadzą mi kolejne powody do utyskiwań. A tu pełne zaskoczenie – sprawnie i bez jakichkolwiek problemów. Wszystkie kartony, meble oraz książki, no a najważniejsze moje ukochane obrazy zostały przewiezione bezpiecznie.

Alojzy Flabenda

Gorąco polecam usługi tej firmy. Potrzebowałem przewieźć parę większych rzeczy z Katowic do Wałbrzycha. W ramach usługi miał być załadunek i rozładunek towaru plus oczywiście sam transport. Wszystkie przedmioty były wręcz idealnie zabezpieczone, a sama przeprowadzka poszła „gładko” i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Mimo, że przedmiotów trochę było to panowie sprężyli się i wszystko trwało bardzo szybko.

Aneta Kownacka

Panowie z firmy przeprowadzkowej zdecydowanie zabrali się do pracy, znieśli i spakowali do samochodu wszystkie kartony (a trochę ich było), meble i dowieźli wszystko do mojego Kłodzka. Potwierdzam, to co inni piszą na ich stronie o braku stresu w moim przypadku sprawdziło się w stu procentach. Gorąco wszystkim polecam!

Biuro finansowe „Moneta”

Prawie całe archiwum naszych klientów musieliśmy przenieść w nowe miejsce. Panowie wyjątkowo sprawnie zajęli się sprawą przeprowadzki: ogromną ilość dość ciężkich kartonów z aktami wnieśli na samochód i przewieźli sprawnie do celu. Na każdym etapie przeprowadzki widać było ich pełen profesjonalizm i zaangażowanie pracowników – szczerze polecam ich usługi. Małgorzata Korniewska

Dionizy Marchel

Po telefonicznym uzgodnieniu warunków co do ceny i terminu, dostaliśmy do domy kartony, a nawet pisaki do ich opisania. Niby niewiele, ale doskonale to nam ułatwiło rozpakowywanie rzeczy już w nowym miejscu, tuż po przeprowadzce. Będę ich z pewnością polecać, nie tylko moim znajomym. Bardzo dziękuję.

Włodek Olkowski

Z usług tej firmy korzystam od już pewnego czasu i naprawdę jestem bardzo zadowolony. Są do dyspozycji zawsze wtedy, kiedy potrzebuję przewieźć moje produkty do klientów, czy też wtedy, gdy potrzebuję materiały do produkcji moich produktów. To jest dokładnie to, tak trzymajcie dalej. Polecam.

Adam Badejski

Jestem super zadowolony z przeprowadzki, którą wykonała dla mnie wasza firma. Obawiałem się że będzie to dość trwało, a okazało się, że zrobiliście to szybko. Miałem do przewiezienia między innymi parę obrazów, na których mi bardzo zależało, a przetransportowaliście to bardzo profesjonalnie i staranie. Kompletnie nic nie zostało uszkodzone a ja jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi.

Dbamy o ciągłe podnoszenie standardów obsługi naszych klientów, dlatego bardzo ważna jest dla nas Twoja opinia o naszych usługach

Jeśłi chciałbyś się podzielić swoją opinią z innymi napisz ją w zakładce kontakt.

Zadzwoń

☎ 502 654 669

lub wypełnij formularz, oddzwonimy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagany)

  Wiadomość (wymagana)

  Grupa AMTRANS

  Przeprowadzki Bydgoszcz www.tanie-przeprowadzki.bydgoszcz.pl
  Przeprowadzki Gdańsk tanie-przeprowadzki-gdansk.pl
  Przeprowadzki Katowice tanie-przeprowadzki.katowice.pl
  Przeprowadzki Łódź transport-przeprowadzki-lodz.pl
  Przeprowadzki Szczecin www.tanie-przeprowadzki.szczecin.pl
  Przeprowadzki Warszawa www.tanie-przeprowadzki.warszawa.pl
  Przeprowadzki Warszawa www.tanie-przeprowadzki.warszawa.pl
  Przeprowadzki Wrocław transport-przeprowadzki.wroclaw.pl