Cennik przeprowadzek w Katowicach

Cena przeprowadzki jest uzależniona od wielu czynników, takich jak odległość, wielkość przewożonych materiałów, ich ilość, piętra załadunku, rozładunku itd. Aby poznać całkowity koszt usługi prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie formularza kontaktowego, wtedy my skontaktujemy się z Państwem i podamy wycenę. Każda wycena jest bezpłatna i nie zobowiązuje do skorzystania z naszych usług.

Przeprowadzki KatowiceOrientacyjny cennik przeprowadzek:

Godzina pracy samochód z kierowcą – już od 100 złotych*
Transport pianina – od 400 złotych
Transport poza Katowice od 2,50 złotych za kilometr.

*Przy załadunku kierowca ma za zadanie zabezpieczanie przewożonych rzeczy i prawidłowe ich ustawianie na samochodzie. Jeśli potrzebujesz dodatkowych pracowników do przenoszenia rzeczy – powiedz nam o tym.

Sprawdź ile kilometrów jest pomiędzy miejscem startu i docelowym – sprawdź odległość (strona otwiera się w nowym oknie). Jeśli wpiszesz miejsce startu i docelowe, na mapie pokaże się plan trasy oraz orientacyjna ilość kilometrów. Wystarczy tę liczbę przemnożyć przez 2,50 i w ten sposób sam wstępnie ustalisz koszt transportu.

Dojazd do miejsca załadunku na terenie Katowic gratis
Przykładowe dzielnice Katowic z bezpłatnym dojazdem do miejsca załadunku:

Bogucice, Brynów – os. Zgrzebnioka, Dąb, Dąbrówka Mała, Giszowiec, Janów-Nikiszowiec, Kostuchna, Koszutka, Ligota-Panewniki, Murcki, os. Paderewskiego – Muchowiec, os. Tysiąclecia, os. Witosa, Piotrowice-Ochojec, Podlesie, Środmieście, Szopienice-Burowiec, Wełnowiec-Józefowiec, Załęska Hałda-Brynów, Załęże, Zarzecze, Zawodzie.

UWAGA!

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy w zakresie przewozu mebli, dowozu zakupionych materiałów budowlanych, obsługi transportowej sklepów internetowych czy drobnicowych przesyłek kurierskich. Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.

Zadzwoń

☎ 502 654 669

lub wypełnij formularz, oddzwonimy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagany)

  Wiadomość (wymagana)

  Grupa AMTRANS

  Przeprowadzki Bydgoszcz www.tanie-przeprowadzki.bydgoszcz.pl
  Przeprowadzki Gdańsk tanie-przeprowadzki-gdansk.pl
  Przeprowadzki Katowice tanie-przeprowadzki.katowice.pl
  Przeprowadzki Łódź transport-przeprowadzki-lodz.pl
  Przeprowadzki Szczecin www.tanie-przeprowadzki.szczecin.pl
  Przeprowadzki Warszawa www.tanie-przeprowadzki.warszawa.pl
  Przeprowadzki Warszawa www.tanie-przeprowadzki.warszawa.pl
  Przeprowadzki Wrocław transport-przeprowadzki.wroclaw.pl